• KARARTMA PERDE İLE ODANIZI SİNEMAYA DÖNÜŞTÜRÜN!

KARARTMA PERDE İLE ODANIZI SİNEMAYA DÖNÜŞTÜRÜN!

Karartma perdenin ne olduğunu biliyorsunuz. Bilmeyenler, öncelikle buradan linke tıklayabilirler ve sonra yazımıza geri dönebilirler. Ancak yine de basitçe anlatmak gerekirse; "bir ortamda güneşi %100 oranda engelleme ihtiyacı var ise, karartma perde bunu sağlamak için özel olarak üretilmiş perdelere denir", diye açıklayabiliriz.

Evinizde güzel ve büyükçe bir televizyonunuz var, en ucuzları bile 300-400 liralardan başlayan ev-sinema sisteminizi de güzelce hazırladınız. Harika!  Bir pazar günü öğleden sonra dışarı çıkmak için pek hevesli sayılmazsınız ve evde film keyfi yapmak istiyorsunuz. Yine Harika! Peki, güneşli bir günde tül ve normal perdelerinizi kapatsanız dahi eviniz yeterince karanlık oluyor mu? Hmm..Dürüst olalım bu eski klasik perdelerinizle pek de mümkün değil. Haliyle evinizde deneyimlemek istediğiniz sinema keyfi de, konforu da, pazar günü dinlencenizin kalitesi de elbette biraz sekteye uğruyor. Evinizin bir odasını günün istediğiniz her saatinde sinema salonuna dönüştürmeniz ise artık çok basit! Karartma perdeler 2 katmanlı yapıları ve arkalarındaki sır diye adlandırılan özel katmanı ile güneş ışınlarını %100 olarak engeller. Görsel anlamda evinize getirdiği sade ve şık görünüm ile de kullanıldığı tüm alanlara değer katar. 

Evde yaşamak istediğiniz sinema keyfini daha da üst seviyeye çıkarmanız için oldukça işlevsel, farklı renk seçenekleri de sunarak ürettiğimiz Luxsol Karartma Stor perde sistemlerini evinizle, ofisinizle buluşturmak için çok çok iyi bir zaman olabilir!  Kendi evinizin konforunda gerçek bir sinema deneyimi oluşturabilmeniz için ışığı engelleyecek karartma perdeleri kullanmanızı ve aradaki deneyim farkını yaşamanızı istiyoruz. Karartma perdeler, ileri teknoloji sinemanızı ve evinizi daha da modern bir görünüme kavuşturur ve maksimum konfor sağlar. Eğlence ihtiyacınızı ise fazlasıyla karşılayacağınıza emin olabilirsiniz! 

“Ya ben şu eski moda perdelerden de bu vesileyle kurtulayım artık!” diyen değerli müşterilerimiz, çiftli (ön-arka) sistem (önde screen stor perde arkada karartma stor perde) sistemlerimizi de tercih edebileceğinizi lütfen unutmayın. Böylece, dilediğiniz zaman ortamı karartabilir, dilediğiniz zaman screen perde ile tekrar güneşe özgürlük verebilirsiniz!  


Bir de fiyat verelim istiyorsanız, ister Fiyat Teklif Formumuzu kullanabilir, isterseniz de iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz! 

Işığın gölgeyle buluştuğu her yerdeyiz! Referanslarımıza da bi göz atın bizce!

Bunlarda İlginizi Çekebilir!


Vertisol Kumaşlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Vertisol Kumaşlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Projelerinizde neden Vertisol marka perde kumaşı olsun ki? diyorsanız yazımız size sanırız yardımcı olacaktır. Öncelikle Vertisol kumaşları iplik üretiminden kumaş rulosu sevkine kadar bütün üretim sürecinde kapsamlı bir kalite kontrolünden geçer...

Zebra Perdeler ve Avantajları

Zebra Perdeler ve Avantajları

Tıpkı hayvanlar alemindeki Zebralar gibi iki birbirine uyumlu rengi birer paralel hat olarak deseninde bulundurması nedeniyle Zebra perde adını almıştır.

Motorlu Perde

Motorlu Perde

Motorlu Perde ile kontrol sizde olsun!