• Stor Perde Nedir?

İngilizce store(mağaza) kelimesinin okunuşu ile Türkçe’ye geçen Stor Perde adını ofisler, mağazalar, oteller,  AVM’ler gibi  ticari unvana sahip alanlarda sıklıkla kullanılmasından dolayı almıştır.

Ana yapı olarak kumaşın bir rulo etrafında sarılması bir zincir yardımıyla yukarı aşağı hareketi ile açıp kapanması prensibiyle çalışır. Türkiye’de en sık kullanılan perde çeşidi olan Stor Perdeler geniş alanlarda perde ihtiyacına en ekonomik ve verimli çözümle sunar.

Son dönemlerde şıklığı ve kullanım kolaylığı nedeniyle evlerde de kullanımı oldukça artan Stor Perdeler uygun fiyatlarıyla da son kullanıcıların ilgi alanına girmeyi başarmıştır.

Luxsol Stor Perde sistemleri Dünya standartlarında kabul görmüş yaklaşık 20 sertifika programından başarıyla geçebilmeyi başarmış Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz İspanyol Vertisol kumaşları ile kullanılmaktadır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir!


Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise perde, plise perde nedir, neden plise perde, plise stor perde, plisse perde, plisse blinds, hunterdouglas, hunter douglas, Luxsol, Luxsol plise perde, Luksol storperde

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor Perde Nasıl Temizlenir?

Stor Perde Temizliği ve Bakımı Yeni perdelerinizi aldınız. Öncelikle umuyoruz ki bizden! Ancak o kadar da..

Stor Perde vs Düet Perde vs Zebra Perde

Stor Perde vs Düet Perde vs Zebra Perde

Pencere uygulamaları güneşin güçlü ışınlarını engellemek ve havalandırma masraflarınızı kısmak için iyi bir fırsat olabilir. Hangi seçenekler hem sıcağı engellemenize yardımcı olacak hem de güzel görünecek?