• Stor Perde Nedir?

İngilizce store(mağaza) kelimesinin okunuşu ile Türkçe’ye geçen Stor Perde adını ofisler, mağazalar, oteller,  AVM’ler gibi  ticari unvana sahip alanlarda sıklıkla kullanılmasından dolayı almıştır.

Ana yapı olarak kumaşın bir rulo etrafında sarılması bir zincir yardımıyla yukarı aşağı hareketi ile açıp kapanması prensibiyle çalışır. Türkiye’de en sık kullanılan perde çeşidi olan Stor Perdeler geniş alanlarda perde ihtiyacına en ekonomik ve verimli çözümle sunar.

Son dönemlerde şıklığı ve kullanım kolaylığı nedeniyle evlerde de kullanımı oldukça artan Stor Perdeler uygun fiyatlarıyla da son kullanıcıların ilgi alanına girmeyi başarmıştır.

Luxsol Stor Perde sistemleri Dünya standartlarında kabul görmüş yaklaşık 20 sertifika programından başarıyla geçebilmeyi başarmış Türkiye yetkili distribütörü olduğumuz İspanyol Vertisol kumaşları ile kullanılmaktadır.

Bunlarda İlginizi Çekebilir!


Zebra Stor Perdeler nerelerde kullanılır?

Zebra Stor Perdeler nerelerde kullanılır?

Zebra perdeler, hem şıklığı hem de işlevselliği bakımından bir çok perdeden daha kullanışlıdır. İki katmanlı yapısı ile ister geleneksel perdelerde ki gibi ortamı karartma isterseniz de tül perde gibi güneş kırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Yangın Perdesi nedir? Yangın Perdesi Nerelerde kullanılır?

Yangın Perdesi nedir? Yangın Perdesi Nerelerde kullanılır?

Her gün ofisinizde yangın çıkmıyor, ya da fabrikanızın deposunda da! Mallarınızı sigorta yaptırmanız elbette böyle doğal felaket durumlarında sizleri çok da üzmez. Peki ya sigortacınızın istese bile karşılayamayacağı değerli eşyalarınız?

Günpay Perde Sistemleri Almanya Stuttgart'da Düzenlenen 2015 R+T Fuarında

Günpay Perde Sistemleri Almanya Stuttgart'da Düzenlenen 2015 R+T Fuarında

Almanya Stuttgart'da düzenlenen R+T fuarında Günpay Perde Sistemleri katılımda bulunarak perde ve perde sistemleri stantlarını ziyaret ettik.