• Vertisol Kumaşlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Projelerinizde neden Vertisol marka perde kumaşı olsun ki? diyorsanız yazımız size sanırız yardımcı olacaktır. Öncelikle Vertisol kumaşları iplik üretiminden kumaş rulosu sevkine kadar bütün üretim sürecinde kapsamlı bir kalite kontrolünden geçer, tamamen kendi ürünlerini kullanarak üretilir.

Vertisol, evde ve iş yerinde kişisel konforu arttıran güvenli ve dayanıklı kumaşların tasarımı üzerinde güçlü bir odaklanma ile kârının %2’sini Ar-Ge ve Yenilik (Araştırma, Geliştirme ve Yenilik)’e sabit bir fon olarak ayırır. Bir firmanın Ar-Ge’ye yatırım yapıyor olması tercihinizi etkilemeyebilir. Yine de bir not olarak belirtmek istedik.

Aşağıdaki yazdığımız sebepler, kurumsal projelerinizde Vertisol kumaşları ile yapılmış perde sistemlerini kullanmanız için daha açıklayıcı olabilir!

Enerji Tasarrufu: Isıtma (kışın) ve soğutma (yazın) enerji tüketiminde kayda değer azalma.

Görsel Konfor: Aşırı güneş ışınının verdiği rahatsızlıkta büyük azalma, mobilya ve halılarda parlamaya ve solmaya neden olan ultraviyole-radyasyonun engeli.

Göz Sağlığı: Rahatsız edici parlama ve yansımaların bilgisayar ve televizyon ekranlarında neden olduğu göz yorgunluğunu, baş ağrısı ve bitkinliği engeller.

Transparanlık: Temiz ve açık gözenekler, ışığın iç yüzeylere homojen olarak düşmesini sağlar ve içeriden dışarıya bakarken dağılmayan düzgün bir görüntü sunar.

Özeli Koruma: Dışarıdan içerinin görünmesini engeller ve gün boyu özelinizin korunmasını sağlar.

Güvenlik: Perdenin dış yüzeyinin saydam olmayışı, içeride birilerinin olup olmadığının yoldan geçen yabancılar tarafından bilinmesini engeller.

Sağlıklı Çalışma ve Yaşama Alanı: Hijyenik ve kolay temizlenir; toz, polen ve bakteri tutmaz oluşu, Vertisol kumaşı, bakım evleri, hastaneler, okullar veya alerji ve astım gibi hastalıkları olan insanların yaşadığı ortamlar için ideal hale getirir.

Estetik Görünüm: Mükemmel işlevsellikle şık stor perdeler, geniş alanlarda büyük boyutlu perdelerde bile %100 boyutsal kararlılık sağlar.

Güvenli ve Sağlıklı: PVC’de genellikle dengeleyici olarak kullanılan cam elyafı, kurşun ya da herhangi bir zehirli ağır metal içermez. Kokusuzdur ve gaz salgılayan maddeler içermez.

Dayanıklı: Ağırlık, basınç veya her türlü mekanik darbeye karşı screen kumaş kırılmaz veya deforme olmaz.

Hava koşullarına dayanıklılık: Olağanüstü hava şartlarına ve donmaya karşı dayanıklıdır.

Perdenin mükemmel şekilde sarma: İplikteki tamamen dairesel bölümeden dolayı (diğer screen kumaşlar %5’e kadar kumaşta çekme sapması gösterimektedir), mekanik gerilme göstermez.

Yıpranmaz: Uygulanan özel kaynak, dikişlerin veya yanal kaynakların gerekliliğini ortadan kaldırır.

Geri Dönüştürülebilir ve Geri Dönüşümlü: Enerji maliyeti çok azdır ve çevreye saygı duyan kumaşlardır.

Estetik Konfor: Cazip bir parlaklık ve kusursuz örgü, her türlü iç manzarada etkin gölgeleme olanağı sağlar.

Renk : Vertisol kumaşlarda zaman geçtikçe renk kaybı yaşanmaz!

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizlerle iletişime geçin!

Bunlarda İlginizi Çekebilir!


Modern Yatak Odaları için Stor Perde İpuçları

Modern Yatak Odaları için Stor Perde İpuçları

Stor perdeye neden odanızı dekore etmek için para ve efor harcamalısınız? Size ait en önemli zamanı, uyumayı burada geçiriyorsunuz da ondan...

Vertisol Kumaşlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Vertisol Kumaşlarını Neden Tercih Etmelisiniz?

Projelerinizde neden Vertisol marka perde kumaşı olsun ki? diyorsanız yazımız size sanırız yardımcı olacaktır. Öncelikle Vertisol kumaşları iplik üretiminden kumaş rulosu sevkine kadar bütün üretim sürecinde kapsamlı bir kalite kontrolünden geçer...

Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise perde, plise perde nedir, neden plise perde, plise stor perde, plisse perde, plisse blinds, hunterdouglas, hunter douglas, Luxsol, Luxsol plise perde, Luksol storperde