• Zebra Perdeler ve Avantajları

Tıpkı hayvanlar alemindeki Zebralar gibi iki birbirine uyumlu rengi birer paralel hat olarak deseninde bulundurması nedeniyle Zebra perde adını almıştır. 

Bu iki paralel hatlardan bir tanesi tül kumaşı gibi güneş ışıklarını geçirirken diğer hat güneş ışıklarını geçirmez. Bu özelliği ile zebra perdeler, ortamda gün ışığına ihtiyaç duyulması halinde hafifçe yukarı ya da aşağı hareketle açılabilir. Aynı şekilde ortamda dışarıdan gelen güneş ışığı istenmiyorsa; koyu renkli olan kısımlar tül gibi gözüken kısımların üzerine getirilerek ışığın içeri girmesi engellenebilir.  

Perde indirmek , yıkamak, asmak artık dert değil!

Ev hanımları bilirler ki; geleneksel ve tül perdeler içlerinde -mecburen ve sıkça yapılan- perdenin indirilmesi, yıkanması, tekrar takılması gibi bakımı oldukça zahmetli bir süreç barındırır. Zebra Perdeler şıklıkları, dayanıklı yapıları, kolay temizlenebilirliği ve bakımları ile yeni nesil evler, rezidanslar, okullar ve çok daha fazla alanda kullanımı oldukça yaygın hale gelen kullanıcı dostu diye tabir ettiğimiz stor perde ürün grubu üyesidir. 

Bahsettiğimiz İki katmanlı yapısı ile evinizde aynı anda hem tül kumaş hem de karartma kumaş perde kullanım ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanıcılarına çok daha sade ve şık bir görsel konfor sağlar. E tabi evin en uzun boylu gencine de konfor sağladığı kesin! 

Günpay Stor Perde Sistemleri olarak Luxsol markası ile ürettiğimiz Zebra perdeler geniş ikili renk seçeneği ile sizlere sunulmakta ve istenilen tüm boyutlara göre yapılabilmektedir. Dünyanın 1 numaralı motor üreticisi olan ve expert partneri olduğumuz Somfy markasının motorları ile dilenirse Motorlu Zebra Perde veya perdeye ayırmak istediği bütçesi daha kısıtlı olan değerli müşterilerimize Storlu Zebra perde (bir zincir yardımı ile kontrol edilebilen) üretimi gerçekleştirebilmekteyiz. Siz değerli ev hanımlarına duyurulur. :) 

Zebra Perde fiyatları hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz? Dilerseniz sağdaki turuncu teklif al formunu doldurarak, dilerseniz bizlere telefon numaralarımızdan ulaşarak, dilerseniz ise iletişim sayfamızdaki form yardımıyla anında teklif alabilirsiniz. 


Sizleri, önce stor perde ölçüsünü nasıl almanız gerektiği ile ilgili yazımıza, ardından ise;   

Stor perdelerin bakımının nasıl yapılması gerektiği ile ilgili makalemize bekliyoruz! 

Bunlarda İlginizi Çekebilir!


Günpay Perde Sistemleri Almanya Stuttgart'da Düzenlenen 2015 R+T Fuarında

Günpay Perde Sistemleri Almanya Stuttgart'da Düzenlenen 2015 R+T Fuarında

Almanya Stuttgart'da düzenlenen R+T fuarında Günpay Perde Sistemleri katılımda bulunarak perde ve perde sistemleri stantlarını ziyaret ettik.

Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise Perde Nedir? Neden Plise Perde Tercih Etmelisiniz?

Plise perde, plise perde nedir, neden plise perde, plise stor perde, plisse perde, plisse blinds, hunterdouglas, hunter douglas, Luxsol, Luxsol plise perde, Luksol storperde

İşyeriniz Stor Perdeniz ve Siz!

İşyeriniz Stor Perdeniz ve Siz!

Bir iş sahibi olduğunuzda her ayrıntı önemlidir. Bir perakende mağazası, bir kafe ya da alıcı veya müşterilerle buluşacağınız bir ofis olsun fark etmez, iyi bir ilk izlenim bırakmak önemli ve gereklidir.