T
E
K
L
İ
F

F
O
R
M
U

T
E
K
L
İ
F

F
O
R
M
U
MENU


Projeksiyon Perdesi Satış Kanalları n11 Gitti Gidiyor
Avrupa Showroom     +90 212 320 13 20
Anadolu Merkez Fabrika +90 216 471 78 68
Günpay Stor Perde - Projeksiyon Perdesi

Projeksiyon Perdesi


EcoVision Projeksiyon Perdesi

EcoVision Manuel Projeksiyon Perdesi TSE belgesine sahip olup işlevselliği, kalitesi ve aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun..

ProVision Projeksiyon Perdesi

ProVision Projeksiyon Perdesi Sistemleri Türkiye’nin en büyük stor ve projeksiyon perdesi üreticisi olan Günpay Stor Perde Sistemleri Ltd.Şti’nin bir markalarından biridir.

ProVision FX Sabit Çerçeveli Projeksiyon Perdesi

ProVision FIXED FRAME - SABİT ÇERÇEVELİ PROJEKSİYON PERDESİ Türkiye’de üretilen ilk ve tek Sabit Çerçeveli Projeksiyon perdesidir. TSE belgesine sahip

Tripod Projeksiyon Perdesi

EcoVision TRİPOD Projeksiyon Perdesi TSE belgesine sahip olup işlevselliği, kalitesi ve aynı zamanda müşterilerine sunduğu uygun fiyatlarıyla üretim kalitesinde PRO, işlevsellik ve kullanım kolaylığında PRO, fiyatlarında ise ECO bir üründür.

3D Projeksiyon Perdesi

En yenilikçi teknoloji ile üretilmiş, 3D (3 boyut ) gerçekliğini* evinize, indoor-outdoor reklam alanlarına, kampüslere , fuarlara taşıyan bu kumaşla ekranınıza dokunmak isteyeceksiniz!

Back Projeksiyon Perdesi

Tek katmanlı gri PVC kumaştan yapılan bu arka projeksiyon perde kumaşı, özel teknoloji ile inceltilmiş ve yarı saydam olarak üretilmiştir. Arka yüzeyi pürüzsüz, ön yüzeyi ise arkadan gelecek olan projeksiyon ışığını tutabilmesi amacıyla özel olarak işlenmiştir.

Curved Projeksiyon Perdesi

Curved Projeksiyon perdesi, kavisli yapısı ile yüksek kalitede görüntü ve kontrast oluşturan bir projeksiyon perdesidir.

TWITTER


BİZİ BULUN!
Sosyal Medya

Somfy, Vertisol, MechoShade, Serge Ferrari, Phifer, Feocart, sunprotex, Hunter Douglas

© 2015 Günpay Perde Sistemleri | Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz Kullanılamaz, Paylaşılamaz.