• Luxsol Sahne Perdesi
  • Luxsol Sahne Perdesi

Luxsol Sahne Perdesi

Sahne perdeleri oldukça büyük boyutlara sahip, genellikle tiyatrolarda kullanılması sebebi ile bu ismi alan perde sistemlerdir.Ancak; ismini aldığı tiyatro sahnesinin yanı sıra herhangi bir sahnenin bulunduğu tüm gösteri amaçlı iç mekanlarda da yaygın olarak kullanılmaktadır. Genellikle motorlu olarak kullanılan sahne perdeleri,  sahne arkasına monte bir anahtar ile ya da uzaktan kumanda yardımı ile iki yana açılmak suretiyle işlev görürler. Bu özellikleri ile dikey perde sistemlerine az da olsa benzetilebilir. Ürün ,sahnenin genişliğine ya da üründe kullanılan perde kumaşının ağırlığına göre 1 veya daha fazla motorla kullanılmaktadır.  

Dünya genelinde, özellikle de ünlü tiyatro sahnelerinde kullanılan sahne perdeleri expert partneri olduğumuz ve bir çok başarılı projeyi beraber bitirdiğimiz Somfy marka motor kullanmaktadırlar.

Dünyanın sektöründe 1 numaralı motor üreticisi Somfy'nin partnerliğinde ürettiğimiz bu özel sahne perdesi sistemlerini Günpay Stor Perde olarak 5 yıl garantili olarak sunmaktayız. Ürünlerimizde kullandığımız tüm kumaşlar ise 1.sınıf kumaşlardır.

Değerli müşterilerimize, son 15 yıldır , üretiminden montajına kadar hızlı, sorunsuz ve kaliteli sahne perdeleri üretmekten gururluyuz. Sahne perdesi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ; yanda bulunan teklif formumuzdan , iletişim sayfamızdan ya da dilerseniz telefonla bizlere ulaşabilirsiniz. 

Sahne perdesi sistemi düz ve sahne şekline göre özel olarak üretilmektedir. Motorlu ve uzaktan kumandalı mekanizmasıyla sahne açılırken de kapanırken de zarafeti sağlar, dolgun bir görüntüsü vardır. 2 ile 8 m arası yapılabilir. Metre başına ağırlık modelin uzunluğuna ve türüne bağlıdır. Alimünyum ray beyaz pudra kaplıdır. Metre başına ağırlığı 567 gr dır. Standart uzunluğu 7 m dir. Uzaktan kumandalı ve düğmeli ve kontrol sistemi.